seo

Kodėl svarbi internetinės svetainės turinio kaita?

Ar kada pagalvojote, kokia galybė smulkaus verslo įmonių mūsų šalyje? Ir didžioji dauguma jų plūduriuoja neaprėpiamose interneto platybėse. Man vis dar nesuvokiama, kodėl šitiek daug įmonių nusprendžia, kad jų mažučiams, lėtiems ir pasenusiems internetiniams puslapiams nereikia jokios priežiūros ir atnaujinimo. Tos pačios nuotraukos, tas pats turinys ar vis dar skelbiamos prieš gerą pusmetį pasibaigusios akcijos… Tai elementari nepagarba klientams, o internetinė svetainė – ne varomasis verslo užtaisas, bet kliūtis, kurią reikia pašalinti.

Žinoma, kai kuriems įmonių vadovams internetinis puslapis – tarsi piešinys: vos nupieštas – ant sienos rinkti dulkių.

Tačiau gera svetainė – tai dinamiškas produktas, nuolat pristatantis įmonių naujas prekes, kainas, projektus, įkvepiantis klientus sugrįžti kaip įmanoma dažniau, teikiantis gryną ir „šviežią“ orą. Svetainių administravimas – priemonė to oro įkvėpti.

Žinoma, toks rezultatas nėra lengvai pasiekiamas, bet tai labai svarbu. Idealiausiu atveju atnaujinti savo internetinį tinklapį turėtumėte kartą per savaitę. Na, gerai, pradžiai pakaks per mėnesį. Tačiau stebėkite, kad svetainės administravimo pareiga nedingtų iš Jūsų darbotvarkės ilgesniam laikui.

Tiesą sakant, įtraukę web administravimą ir svetainių priežiūra į savo darbotvarkę, reguliariai jį puoselėsite ir parodysite vartotojams, kad jie Jums rūpi. Negalvokite apie tai kaip apie nuobodžią pareigą ar kraujo spaudimą iš akmens. Greičiau – įkvepiančią ir nuolat besitęsiančią kūrybą.

Labai svarbu ir tai, kad atnaujinti internetinio tinklapio turinį būtina ne tik dėl savo klientų, bet ir paieškos sistemoms. Paieškos sistemos, suradusios nuolat kintantį, naują turinį, įvertina Jūsų internetinį puslapį kaip aukštos kokybės. Tai lems Jūsų geresnius reitingus (page rank).

Anksčiau nuolatiniam turinio atnaujinimui puikus įrankis buvo forumas. Šiandien jis nebūtinai bus naudingas Jūsų internetiniam tinklapiui. Be abejo, jei Jums pasiseks, tai bus sausakimšas forumas, kupinas autentiškų komentarų apie įmonės veiklą ir produktus. Priešingu atveju, mirties tyloje liūdinti šiukšliadėžė. Kuriant internetinį tinklapį, gerai pagalvokite, ar Jums reikia forumo. Tam, kad jis būtų naudingas Jūsų verslui, reikės didžiulių pastangų.

Niekada nepamirškite savo internetinės svetainė priežiūros, administravimo bet atnaujinimo. Darydami tai nuolat ir reguliariai, pamaloninsite savo svetainės lankytojus bei paieškos sistemų robotus. Visais web administravimo klausimais galime Jums padėti.