copywriting

Copywriteris, tekstų kūrėjo paslaugos

Internetas – visiems prieinamas informacijos šaltinis. Jei informacija pateikta prastai arba ją sunku suprasti, klientas Jūsų svetainėje tikrai neužsiliks. Lygiai taip pat paprastai jis numos ranka ir į Jūsų reklamos tekstą.

Bloga žinia ta, kad internete tokių painių ir sunkiai suprantamų klientams straipsnių – begalė. Tačiau gera žinia ta, kad Jūsų internetinė svetainė ar reklaminis pasiūlymas gali būti išskirtiniai.

Skirtumai tarp Jūsų ir Jūsų konkurentų prasideda nuo parašytos informacijos, arba turinio. O dabar – svarbiausia. Tekstų kūrimas svetainėms ar reklamai yra atsakinga ir rimta veikla. Apačioje pateikiame net 15 priežasčių, kodėl verta samdyti profesionalų reklaminių ar svetainės tekstų kūrėją (copywriterį).

 • Nes jis rašo tam, kad parduotų. Jūs juk siekiate geresnių rezultatų pardavimuose? Tekstų kūrėjas nerašo tik tam, kad rašytų. Jis rašo tam, kad išskirtų Jūsų prekę ar paslaugą ir ją parduotų. Kiekvienas žodis specialiai parenkamas pardavimams skatinti.
 • Pateikiama nauja perspektyva. Jūs esate pernelyg paskendęs kasdienėje verslo veikloje. Kūrėjas gali įnešti naujų spalvų, „šviežios“ perspektyvos rinkodaros srityje, juk tekstų kūrimas jam yra tai, kuo jis gyvena.
 • Kūrybiškumo injekcija. Tekstų kūrėjas Jūsų versle – pašalinis asmuo, turintis objektyvų požiūrį. Jis sugebės į problemas pažvelgti kitu kampu ir surasti netradicinius sprendimus.
 • Dėmesį prikaustančios antraštės. Antraštės Jūsų internetiniame puslapyje ar reklaminiame buklete gali arba pagelbėti, arba sužlugdyti visą įdėtą darbą. Kai gaunate elektroninį laišką – kuriuo reklamos tekstu Jūs susidomite? Žinoma, tuo, kurio antraštė Jus sudomino. Tas pats galioja ir Jūsų įmonės teikiamiems pasiūlymams. Unikalios, dėmesį prikaustančios antraštės – tekstų kūrėjo vizitinė kortelė.
 • Stilius. Tekstų rašytojas visada parinks reikiamą stilių: ar tai bus informacinis užsakomasis straipsnis, ar ataskaita, ar bet koks kitas atskiras atvejis. Tikslingai parinktas žodynas ir stilistika visada išryškins Jūsų pasiūlymo privalumus.
 • Taupomas Jūsų laikas. Kai tekstų kūrėjas baigia rašyti Jums reikalingą tekstą, jo autorinės teisės priklauso Jums. Vadinasi, Jums nereikės pradėti nuo nulio ateityje, kai turėsite parašyti kažką naujo. Tad straipsnių rašymas nesukels Jums galvos skausmo.
 • Taupomi Jūsų pinigai. Galite mėginti kurti reklaminius tekstus pats, tačiau tokiu atveju bus sunku suspėti atlikti visas užduotis laiku. Investicija į reklaminių tekstų rašytoją atsipirks – Jūs neapleisite savo pagrindinių įsipareigojimų.
 • Pigiau už reklamos agentūras. Reklamos agentūros gali suteikti visą paketą Jūsų rinkodarai. Tačiau dėl reklamos agentūrų dydžio ir papildomų išlaidų Jūs mokėsite joms daugiau, nei mokėtumėte reklaminių tekstų kūrėjui.
 • Verslo augimas. Kai kievienas žodis užsakomuose straipsniuose pamatuojamas ir parenkamas tikslingai, Jūs įgyjate žymiai daugiau galimybių pagerinti perspektyvas bei padidinti pardavimų skaičių.
 • Gudrybė – paprastumas. Jūs tikrai nenorite sukelti klientams žiovulį nuobodžiu, ilgu ir nereikalingu tekstu. Juos sudominsite tik patrauklia, trumpa ir aktualia kalba.
 • Vartotojų „išmanymas“. Svarbus aspektas rinkodaroje – sugebėti daryti įtaką žmonės, perprantant jų psichologiją. Štai kodėl tekstų rašytojai daug laiko praleidžia mokydamiese apie tai, kaip elgiasi vartotojai.
 • Efektyvi rinkodara. Tekstų kūrėjas ne tik rašo, bet yra ir rinkodaros ekspertas. Galite pasikliauti jo rašomais veiksmingais reklamos tekstais, kurie Jūsų rinkodaros kampanijoms neabejotinai atneš sėkmę.
 • Jūsų verslas – išskirtinis. Ar ilgai galvojate, kokį cukrų parduotuvėje pasirinkti? Turbūt ne. Taip yra todėl, kad visos rūšys ir pavadinimai susilieja į vieną bendrą vaizdinį ir nė vienas produktas nepatraukia Jūsų akių. Tekstų kūrėjo darbas užtikrina Jūsų produkto išskyrimą iš kitų.
 • Konkurencijos analizė. Rašytojai stebės Jūsų komkurentų silpnąsias ir stipriąsias puses tam, kad Jūsų įmonei paruoštų unikalų pardavimo pasiūlymą. Konkurencija paskatins originalumą.
 • Tai – privaloma. Nesvarbu, ar Jūs baigiate savo pirmąją stambią rinkodaros kampaniją, ar tik ją pradedate – reklaminių tekstų kūrėjo paslaugos būtinos tam, kad paliktumėte gerą įspūdį.