seo1

SEO tekstų kūrimas

Jei paieškos lange įrašysite „vestuvių planavimas“, paieškos sistemos suras tūkstančius rezultatų, tarp kurių išvysite įvairiausių svetainių: nuo balionų iki papuošalų, nuo muzikantų iki vestuvinio torto. Vos dešimt šių svetainių bus patogiai užsiėmusios pozicijas pirmame lange. Norėdami surasti kažką kita, turėsite ieškoti tolimesniuose paieškos puslapiuose.

Kaip tie dešimt „šaunuolių“ internetinių tinklapių užsiėmė tokias aukštas pozicijas, kovodami su tūkstančiais konkurentų..?

Didžiulę įtaką paieškos mašinoms daro SEO (optimizavimas paieškos sistemoms) straipsnių rašymas. Tai gana paprasta technika: rašydamas SEO straipsnį, Jūs surandate ir tekste įterpiate tam tikrus žodžius ar frazes, kurios kels Jūsų reitingus kam nors kitam įvedus tas pačias frazes paieškos lange.

Žodžiai yra raktas

Viena efektyviausių SEO straipsnių rašymo technikų yra tam tikrų žodžių ir frazių talpinimas tekste. Tai vadinama raktažodžių „išbarstymu“. Nors skamba sudėtingai, tačiau tai gana paprasta. Pavyzdžiui, reklamuodamas savo internetiniame puslapyje laisvai samdomo reklaminių tekstų kūrėjo paslaugas, Jūs net nesusimąstęs kažkurioje teksto vietoje panaudosite frazę „reklaminių tekstų kūrėjas“. Kitu atveju, ieškantieji Jūsų tikrai nesurastų.

Paieškos sistemų kompanijos naudoja programines įrangas, vadinamas vorais, tam, kad reguliariai „nuskaitytų“ internetą ir išanalizuotų internetinius tinklapius. Vorai renka informaciją iš kiekvienos aplankytos svetainės, priima sprendimus apie turinį, tuomet vyksta skirstymas į kategorijas ir nustatoma, kaip geriausia apibūdinti internetinį puslapį paieškos sistemų rezultatuose. Tai duomenys, kuriuos naudoja paieškų sistemos, rikiuodamos rezultatus.

SEO straipsnių rašytojai šią idėją puikiai išnaudoja. Jie užtikrina, kad patys populiariausi žodžiai ar frazės, kurias paieškos lange suveda klientai, ieškantys SEO straipsnių rašytojų (ar bet kokių kitų paslaugų ar prekių), būtų patalpinti tekste.

Pvz.: SEO straipsniai
SEO straipsnių rašytojas
SEO optimizavimas,
Profesionalios SEO paslaugos,
SEO patarimai,
SEO konsultacija,
SEO kaina…

Kaip žinoti, kokius raktažodžius naudoti?

Teikiama daug mokamų ir nemokamų paslaugų, kurios suteikia žinių apie vartotojų dažniausiai naudojamas frazes ar žodžius paieškų sistemose. Tokiu būdu SEO straipsnių kūrėjai atsirenka pačias populiariausias frazes ir jas panaudoja kurdami SEO straipsnius ar SEO reklamas.

Venkite tuščiažodžiavimo raktažodžiais

Svarbiausia, kad skaitomas SEO straipsnis būtų įtikinamas ir sklandus, be akivaizdžių žodžių ar frazių „piršimo“. Vieni raktažodžiai Jūsų straipsnį pavers neįtikinamą. Jie gali padėti greičiau ir lengviau rasti Jūsų internetinį tinklapį, tačiau tik įtikinami pranešimai padės parduoti.