seo

Internetinės svetainės turinys ir SEO straipsniai

Ar kada pagalvojote, kokia galybė smulkaus verslo įmonių mūsų šalyje? Ir didžioji dauguma jų plūduriuoja neaprėpiamose interneto platybėse. Man vis dar nesuvokiama, kodėl šitiek daug įmonių nusprendžia, kad jų mažučiams, lėtiems ir pasenusiems internetiniams puslapiams nereikia jokios priežiūros ir atnaujinimo. Tos pačios nuotraukos, tas pats turinys ar vis dar skelbiamos prieš gerą pusmetį pasibaigusios akcijos… Tai elementari nepagarba klientams, o internetinė svetainė – ne varomasis verslo užtaisas, bet kliūtis, kurią reikia pašalinti.

Žinoma, kai kuriems įmonių vadovams internetinis puslapis – tarsi piešinys: vos nupieštas – ant sienos rinkti dulkių.

Tačiau gera svetainė – tai dinamiškas produktas, nuolat pristatantis įmonių naujas prekes, kainas, projektus, įkvepiantis klientus sugrįžti kaip įmanoma dažniau, teikiantis gryną ir „šviežią“ orą. Reguliarus svetainių administravimas ir nuolat atnaujinamas turinys – priemonė to oro įkvėpti.

Žinoma, toks rezultatas nėra lengvai pasiekiamas, bet tai labai svarbu. Idealiausiu atveju atnaujinti savo internetinį tinklapį turėtumėte kartą per savaitę. Na, gerai, pradžiai pakaks per mėnesį. Tačiau stebėkite, kad svetainės administravimo pareiga nedingtų iš Jūsų darbotvarkės ilgesniam laikui.

Tiesą sakant, įtraukę web administravimą ir svetainių priežiūrą į savo darbotvarkę, reguliariai jį puoselėsite ir parodysite vartotojams, kad jie Jums rūpi. Negalvokite apie tai kaip apie nuobodžią pareigą ar vaško spaudimą iš patys žinote ko. Greičiau – įkvepiančią ir nuolat besitęsiančią kūrybą.

Labai svarbu ir tai, kad atnaujinti internetinio tinklapio turinį būtina ne tik dėl savo klientų, bet ir dėl paieškos sistemų. Paieškos sistemos, suradusios nuolat kintantį, naują turinį, įvertina Jūsų internetinį puslapį kaip aukštos kokybės. Tai lemia Jūsų geresnius reitingus (page rank). Tam itin pasitarnauja SEO tekstai: profesionaliai parengti SEO straipniai gerai vertinami paieškos sistemų robotų, todėl ir svetainė reitinguojama geriau. Naudinga pildyti Blogą arba Naujienų puslapį – jame talpinami SEO straipsniai atlieka didelį darbą keliant svetainę į aukštesnes pozicijas.

Anksčiau nuolatiniam turinio atnaujinimui puikus įrankis buvo forumas. Šiandien jis nebūtinai bus naudingas Jūsų internetiniam tinklapiui. Be abejo, jei Jums pasiseks, tai bus sausakimšas forumas, kupinas autentiškų komentarų apie įmonės veiklą ir produktus. Priešingu atveju, tyloje merdinti šiukšliadėžė. Kuriant internetinį tinklapį, gerai pagalvokite, ar Jums reikia forumo. Tam, kad jis būtų naudingas Jūsų verslui, reikės didžiulių pastangų.

Niekada nepamirškite savo internetinės svetainė priežiūros, administravimo bei turinio atnaujinimo. Darydami tai nuolat ir reguliariai, pamaloninsite savo svetainės lankytojus bei paieškos sistemų robotus. Visais web administravimo ir turinio kūrimo klausimais galime Jums padėti.