SEO – optimizavimas paieškos sistemoms

Kokia graži ir funkcionali bebūtų internetinė svetainė, ji bus nieko verta, jei joje niekas nesilankys. SEO yra geras reklamos įrankis. Tinkamai panaudotas, jis gali tapti pirmuoju prioritetu Jūsų rinkodaros kampanijoje. Dabar, kai informacijos srautai milžiniški, žmonės ypač dažnai naudoja paieškos sistemas. Per 90% visų lankytojų į bet kokią svetainę patenka per paieškos puslapius. Statistika rodo, kad dažniausiai žmonės renkasi iš pirmųjų 10-ies pateiktų rezultatų. Optimizavus internetinį puslapį paieškos sistemoms, tiksliniai vartotojai patys Jus suras, didės puslapio lankomumas, žinomumas, taip pat ir pardavimai.

Internetinių puslapių optimizavimas – tai kompleksinis ir sudėtingas procesas. Optimizavimo tikslas – pagal pasirinktus raktinius žodžius iškelti Jūsų svetainę į pirmuosius puslapius, į aukščiausias paieškos sistemų sąrašų vietas. Šiuo metu internetinėje erdvėje vyksta didelė konkurencinė kova už pirmąsias pozicijas paieškos sistemose, todėl SEO paslaugos yra vienas populiariausių ginklų, naudojamų konkurenciniame kare.

SEO paslaugos – tai daugiasluoksnis procesas, kuris, atliktas profesionaliai, lemia geresnes svetainės pozicijas Google paieškos sistemoje. Kokios tos sudėtinės optimizacijos dalys?

Raktažodžių analizė

Atsižvelgdami į Jūsų verslo sritį, atrenkame ir pateikiame sąrašą raktažodžių, pagal kuriuos interneto vartotojai dažniausiai ieško informacijos Jūsų vykdomos veiklos tematika. Toliau dirbame su klientų pasirinktais ir patvirtintais svarbiausiais raktažodžiais.

SEO straipsniai

Geriausias būdas išlikti paieškos sistemų rezultatų viršuje – reguliariai ir dažnai kurti unikalų ir lankytojams įdomų turinį. Mes galime tuo pasirūpinti už Jus! Susisiekite ir mes padėsime Jums tapti matomais internete. Vadovaujamės principu: straipsnių rašymas – ir žmonėms, ir paieškos sistemoms.

 • SEO tekstai internetinėms svetainėms
 • Išorinio SEO straipsniai
 • Blogo tekstų rašymas

Techninė dalis

Įvertinęs Jūsų svetainę, SEO specialistas parengia techninį SEO darbų planą. Pagal poreikį tvarkoma/keičiama svetainės struktūra, tvarkomi url adresai. Rašomi meta-duomenys: titles, descriptions, keywords. SEO specialistas drauge su programuotoju ieško programavimo klaidų, galinčių pakenkti optimizacijai; taisomos klaidos. Optimizuojamas puslapio krovimo greitis. Jei svetainė nepritaikyta mobiliesiems įrenginiams, kuriamas svetainės responsive dizainas (prisitaikantis prie skirtingų dydžių planšečių ir mobiliųjų telefonų ekranų).

Nuorodų kūrimas

Kuriame vidinius nuorodų tinklus Jūsų svetainėje, taip pat kuriame nuorodų tinklą išorėje: patikimuose, gerą įvertinimą turinčiuose straipsnių kataloguose talpiname originalius, profesionaliai parengtus SEO straipsnius su nuorodomis į Jūsų puslapį. Kuo didesnis nuorodų tinklas – tuo geresnis Jūsų internetinio puslapio reitingas.

Keletas patarimų, kad SEO paslaugos atneštų sėkmę:

 • Jūsų internetinis puslapis turi būti maksimaliai pritaikytas paieškos sistemoms.
 • Turinys yra karalius. Tai liečia visą turinį, esantį Jūsų puslapiuose, tinklaraštyje, meniu. Unikalų ir originalų turinį Google paieškos rezultatuose rodo aukščiau. Nenustokite jį kurti, pildyti, atnaujinti. (Turinio kūrimas)
 • Organiškas SEO. Kiekvienas atskiras puslapis Jūsų svetainėje turi turėti antraštę, trumpą aprašymą ir raktažodžius, susijusius su tuo puslapiu. Google pasikliaus šiais parametrais indeksuodamas Jūsų puslapį.
 • Nuorodų kūrimas. Viena svarbiausių SEO optimizavimo dalių – vidinių ir išorinių nuorodų kūrimas.
 • Google AdWords („mokėk už paspaudimą“ (angl. Pay per Click (PPC)) apmokėjimo sistema) Google paieškoje Jūs galite nusipirkti matomumą. Mokėk už paspaudimą“ pakels Jūsų reitingą paieškos sistemose.

Pirmieji SEO optimizavimo rezultatai matomi tik po 1-2 mėnesių. SEO optimizavime itin svarbi KANTRYBĖ.

Kokybiški SEO straipsniai = daugiau klientų

SEO optimizavimas, arba optimizavimas paieškos sistemoms, yra viena svarbiausių elektroninio marketingo sudedamųjų dalių. Visi nori patekti į Google pirmąjį puslapį. Turbūt daugelis SEO specialistų sutiks, kad pagrindinė sėkmingo puslapio iškėlimo į aukštas pozicijas Google dalis – tai kokybiški ir tinkamoje vietoje patalpinti SEO straipsniai. SEO straipsniai, arba SEO tekstai, turi būti rašomi parinkus kelis raktažodžius, pagal kuriuos puslapis gali būti atrastas paieškoje. SEO straipsnių rašymas – pakankamai sudėtingas procesas, todėl patikėkite jį ilgametę patirtį sukaupusiems šios srities profesionalams. Investicija į SEO straipsnius Jums atsipirks greitai ir su kaupu. Mūsų kūrybingi tekstų rašytojai rengia SEO straipsnius bet kokia tema: nuo veterinarijos iki IT, ir žino, kaip tekstus priversti dirbti Jums ir Jūsų verslo labui.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

 • Kokybiškas straipsnių rašymas
  Rašome originalius, įmonės pozicijas savo verslo šakoje stiprinančius straipsnius. Kiekvienas užsakymas yra individualus, todėl visada įsiklausome į Kliento norus. Atliekame kruopščią turinio analizę ir parengiame naują, didesnį svetainės lankytojų skaičių garantuojantį turinį.
 • Straipsnių rašymas per trumpiausią laiką
  Straipsnių rašymas kartais gali būti labai sudėtingas ir varginantis procesas, trunkantis valandų valandas. Mūsų specialistai pasirūpins, kad tekstų rašymas Jums asocijuotųsi tik su maloniais dalykais. Dirbame greitai ir operatyviai. Savo norimą straipsnį turėsite per kelias darbo dienas.
 • Straipsnių rašymas be klaidų
  Mūsų tekstų rašytojai – profesionalūs filologai, patyrę tekstų redaktoriai. Užtikriname Jus, kad mūsų parengtuose straipsniuose nerasite gramatinių, skyrybos ar stiliaus klaidų. Tekstai su klaidomis nepuošia Jūsų internetinės svetainės ir daro neigiamą įtaką Jūsų verslo įvaizdžiui.
 • Atsakingai tvarkoma SEO techninė dalis
  Sukaupę didelę patirtį ir uždirbę gerą vardą, jaučiame dar didesnę atsakomybę prieš savo klientus teikti kokybiškas ir vertingas paslaugas. Visus sutartyje numatomus techninius SEO uždavinius įgyvendiname kruopščiai ir atsakingai. Mums svarbiausia – tvarkinga optimizacija ir kylančios Jūsų svetainės pozicijos.
 • SEO paslaugos geromis kainomis
  Kokybiški SEO straipsniai ir kitos SEO paslaugos kaina pranoksta mūsų konkurentus. Būdami laisvai samdomi specialistai, galime pasiūlyti lankstesnes kainas. Be abejonės – kokybiškos paslaugos ir geriausios kainos – duetas, nepaliekantis abejingų.

Užsakykite

* būtini užpildyti laukeliai