SEO – optimizavimas paieškos sistemoms

Kokia graži ir funkcionali bebūtų internetinė svetainė, ji bus nieko verta, jei joje niekas nesilankys. SEO yra geras reklamos įrankis. Tinkamai panaudotas, jis gali tapti pirmuoju prioritetu Jūsų rinkodaros kampanijoje. Dabar, kai informacijos srautai milžiniški, žmonės ypač dažnai naudoja paieškos sistemas. Per 80% visų lankytojų į bet kokią svetainę patenka per paieškos puslapius. Statistika rodo, kad dažniausiai žmonės renkasi iš pirmųjų 10-ies pateiktų rezultatų. Optimizavus internetinį puslapį paieškos sistemoms, tiksliniai vartotojai patys Jus suras, didės puslapio lankomumas, žinomumas, taip pat ir pardavimai.

Internetinių puslapių optimizavimas – tai kompleksinis ir sudėtingas procesas. Optimizavimo tikslas – pagal pasirinktus raktinius žodžius iškelti Jūsų svetainę į pirmuosius puslapius, į aukščiausias paieškos sistemų sąrašų vietas. Geriausias būdas išlikti viršuje – reguliariai ir dažnai kurti unikalų ir lankytojams įdomų turinį. Mes galime tuo pasirūpinti už Jus! Susisiekite ir mes padėsime Jums tapti matomais internete. Vadovaujamės principu: straipsnių rašymas – ir žmonėms, ir paieškos sistemoms.

 • SEO tekstai internetinėms svetainėms
 • Išorinio SEO tekstai
 • Blogo tekstų rašymas

Keletas patarimų sėkmingam ir geram SEO optimizavimui

 • Jūsų internetinis puslapis turi būti „draugiškas“ paieškos sistemoms.
 • Turinys yra karalius. Tai liečia visą turinį, esantį Jūsų puslapiuose, tinklaraštyje, meniu. Unikalų ir originalų turinį Google paieškos rezultatuose rodo aukščiau.
 • Organiškas SEO. Kiekvienas atskiras puslapis Jūsų svetainėje turi turėti antraštę, trumpą aprašymą ir raktažodžius, susijusius su tuo puslapiu. Google pasikliaus šiais parametrais indeksuodamas Jūsų puslapį.
 • Nuorodų kūrimas. Viena svarbiausių SEO optimizavimo dalių – vidinių ir išorinių nuorodų kūrimas.
 • Google AdWords („mokėk už paspaudimą“ (angl. Pay per Click (PPC)) apmokėjimo sistema) Google paieškoje Jūs galite nusipirkti matomumą. Mokėk už paspaudimą“ pakels Jūsų reitingą paieškos sistemose.

Pirmieji SEO optimizavimo rezultatai matomi tik po 1-2 mėnesių. SEO optimizavime itin svarbi KANTRYBĖ.

Kokybiški SEO straipsniai = daugiau klientų

SEO optimizavimas, arba optimizavimas paieškos sistemoms, yra viena svarbiausių elektroninio marketingo sudedamųjų dalių. Visi nori patekti į Google pirmąjį puslapį. Turbūt daugelis SEO specialistų sutiks, kad pagrindinė sėkmingo puslapio iškėlimo į aukštas pozicijas Google dalis – tai kokybiški ir tinkamoje vietoje patalpinti SEO straipsniai. SEO straipsniai, arba SEO tekstai, turi būti rašomi pasirinkus kelis raktažodžius, pagal kuriuos puslapis gali būti atrastas paieškoje. SEO straipsnių rašymas – pakankamai sudėtingas procesas, todėl patikėkite jį ilgametę patirtį sukaupusiems šios srities profesionalams. Investicija į SEO straipsnius Jums atsipirks greitai ir su kaupu. Mūsų kūrybingi tekstų rašytojai rengia SEO straipsnius bet kokia tema: nuo veterinarijos iki IT, ir žino, kaip tekstus priversti dirbti Jums ir Jūsų verslo labui.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

 • Kokybiškas straipsnių rašymas
  Rašome originalius, įmonės pozicijas savo verslo šakoje stiprinančius straipsnius. Kiekvienas užsakymas yra individualus, todėl visada įsiklausome į Kliento norus. Atliekame kruopščią turinio analizę ir parengiame naują, didesnį svetainės lankytojų skaičių garantuojantį turinį.
 • Straipsnių rašymas per trumpiausią laiką
  Straipsnių rašymas kartais gali būti labai sudėtingas ir varginantis procesas, trunkantis valandų valandas. Mūsų specialistai pasirūpins, kad tekstų rašymas Jums asocijuotųsi tik su maloniais dalykais. Dirbame greitai ir operatyviai. Savo norimą straipsnį turėsite per kelias darbo dienas.
 • Straipsnių rašymas be klaidų
  Mūsų tekstų rašytojai – profesionalūs filologai, patyrę tekstų redaktoriai. Užtikriname Jus, kad mūsų parengtuose straipsniuose nerasite gramatinių, skyrybos ar stiliaus klaidų. Tekstai su klaidomis nepuošia Jūsų internetinės svetainės ir daro neigiamą įtaką Jūsų verslo įvaizdžiui.
 • Straipsnių rašymas geromis kainomis
  Kokybiški SEO straipsniai ir geriausios kainos – duetas, nepaliekantis abejingų.

Užsakykite

* būtini užpildyti laukeliai