Informacinių sistemų kūrimas

Efektyvūs web sprendimai, modernios web aplikacijos Jūsų verslui

Gaukite pasiūlymą

Informacinių sistemų kūrimas

Informacinių sistemų kūrimas yra viena svarbiausių mūsų veiklos sričių. Kurdami informacines sistemas, jaučiame didelę atsakomybę, todėl siūlome tik kokybiškus, profesionalius sprendimus.

Tikime, kad geras web programavimas pirmiausiai prasideda nuo geros vartotojo sąsajos (UX) analizės ir UX/UI dizaino (vartotojo sąsajos dizaino) sprendimų. Kuriame, plėtojame ir prižiūrime informacines sistemas, padėsiančias jums greičiau ir efektyviau valdyti procesus, pasiekti užsibrėžtus tikslus, taupyti laiką ir resursus.

Esame patyrusi specialistų komanda, gebanti glaudžiai bendradarbiauti ir įsigilinti į jūsų verslo problemas. Parenkame tinkamiausias technologijas, sutartu laiku ir neviršijant numatyto biudžeto kuriame tvarią, modernią ir ilgaamžę informacinę sistemą (web aplikaciją) sėkmingesniam verslui.

informacines-sistemos

Web aplikacijų kūrimas, web sprendimai

WEB aplikacijų kūrimas yra sudėtingas daugiasluoksnis procesas, kurį sudaro rinkos ir vartotojų poreikių analizė, vartotojo sąsajos (UX) sprendimai, tinkamų technologijų parinkimas, web aplikacijos saugumo ir stabilumo užtikrinimas. Šiuos procesus įgyvendinti sklandžiai ir sėkmingai gali tik patikimas bei patyręs partneris, turintis daug darbinės patirties, taikantis moderniausius spredimus.

WEB aplikacijų kūrimas yra pagrindinė mūsų veiklos sritis, todėl, sukaupę daug praktinių įgūdžių ir žinių, siūlome jums geriausią rezultatą užtikrinančius procesus. Esame pasiruošę įgyvendinti bet kokio masto ir sudėtingumo web sprendimus.

Tinkami web sprendimai bei pagal jūsų poreikius sukurtos web aplikacijos padės auginti jūsų verslą, taupyti brangų laiką ir pinigus.

biznio-valdymo-sistemos

Gaukite informacinių sistemų kūrimo pasiūlymą jau šiandien.

Užpildykite formą ir netrukus pateiksime jums individualų pasiūlymą

Debesų kompiuterija (Cloud computing)

Debesų kompiuterija yra išteklių, tokių kaip serveriai, saugyklos (storage), duomenų bazės ar programinė įranga, pristatymas pagal poreikį, mokant tik tiek, kiek sunaudojama duomenų (panašiai, kaip mokant už sunaudotą elektrą).

Turint savo fizinius serverius, daug resursų skiriama jų priežiūrai bei išlaikymui. Tačiau jums nebūtina realiai turėti fizinių serverių. Jūs galite sėkmingai naudotis debesų paslaugų tiekėjo (cloud services provider) fizinių serverių paslaugomis tuomet, kai jų reikia. Taupote laiką ir resursus, skirtus prižiūrėti bei išlaikyti asmeninius fizinius serverius. 

Debesų kompiuterija (cloud computing) leidžia greitą, neribotą augimą pagal poreikį. Taip pat padidina Jūsų paslaugų (web aplikacijos) saugumą ir patikimumą.

cloud-computing

Informacinių sistemų kūrimas -
inovatyviam verslui

idea

Paverskite savo idėją realybe

Tinkami technologiniai sprendimai padės sėkmingam WEB aplikacijos startui.

rocket

Būkite inovatyvūs

WEB sprendimų kūrimas padės greičiau reaguoti į greitai besikeičiančius rinkos poreikius ir visa galva aplenkti konkurentus.

design

Būkite matomi ir išskirtiniai

Sukursime informacinę sistemą, kuri ne tik bus funkcionali ir naudinga, bet žavės klientus savo dizainu.

target

Pritraukite naujų klientų

Sukurksime inovatyvią, funkcionalią, greitą ir patikimą web sprendimą. Pritrauksite naujų klientų ir užsitarnausite jų pasitikėjimą.

Gaukite informacinių sistemų kūrimo pasiūlymą

Mūsų bendradarbiavimas prasideda čia. Užpildykite žemiau pateiktą užklausos formą ir per 24 valandas atsiųsime Jums individualų informacinių sistemų kūrimo pasiūlymą.

Vardas/Įmonė *

El. paštas *

Internetinė svetainė (jei turite)

Dominanti paslauga *

Projekto aprašymas *
Aprašykite, ką norite įgyvendinti. Kuo detaliau aprašysite savo viziją, tuo tikslesnį pasiūlymą Jums pateiksime.


* būtini užpildyti laukeliai