internetinis-psl

Nemokami internetiniai puslapiai: už ar prieš?

Rašote prfesionalius tekstus; pardavinėjate šunis, kates; užsiimate automobilių nuoma; teikiate įvairias valymo paslaugas; mokote vaikus muzikos ar šokių; rengiate šventes, pobūvius, konferencijas ar kitus renginius; organizuojate keliones… Visi kažkuo užsiima, turi mėgstamą ar nemėgstamą veiklą, uždirba pinigus. Tik ar didelius? Viskas priklauso nuo to, kaip gebate pateikti savo veiklą.

Įdomu, ar tarp tų mokytojų, organizatorių, pardavėjų, nuomininkų ir kitų atstovų atsirastų šiandien bent vienas pilietis, neturintis savo internetnės svetainės? Jei taip, tai greičiausiai jam finansiniu atžvilgiu sekasi sunkiausiai.

Žinoma, internetinių puslapių kūrimas pats savaime neatneša papildomų pajamų. Tačiau jei žmogus geba savo internetine svetaine tinkamai pasirūpinti ir joje takpinti aktualią, visiems svarbią informaciją, tuomet klientų ratas akivaizdžiai prasiplečia. Be jokių abejonių.

Kiek žmonių šiandien naudojasi internetu? Mažų mažiausiai kas antras šalies gyventojas. Tai pagrindinė terpė, kurioje žmonės ieško, dalinasi, atranda, apsidžiaugia, nusivilia, perka, parduoda ir užsiima pačia įvairiausia veikla. Tad bet kuris žmogus, turintis, ką pasiūlyti kitiems, privalo – tikrai, privalo – turėti internetinę svetainę.

Puslapių kūrimas nėra toks sudėtingas dalykas, kaip gali pasirodyti. Sukurti sau internetinę svetainę galima per keletą dienų. Tačiau itin svarbu žinoti, kam tai darai. Žinoma, kad kuri svetainę tam, jog būtum pastebėtas. Tai visų svarbiausia. Tuomet turi galvoti apie nestandartinį jos pateikimą. Nors internete yra milijonai įvairiausių pasiūlymų, įdomiai sukonstruotų svetainių ir, rodos, mūsų fantazijos šaltiniai visai išseko, tačiau tiksliai žinodami, kuo esame pranašesni už kitus ir ką darome geriausiai, galime išsiskirti iš kitų. Žinoma, dar labai savrbu gebėti visa tai perteikti. Bet tam yra internetinių puslapių kūrėjai profesionalai. Žinoma, veltui internetinės svetainės jie nesukurs, tačiau tai, kokia jis bus sukurta profesionalų, neabejotinai atneš mums sėkmę.

Yra įvairių pasiūlymų susikurti nemokamą svetainę. Tačiau niekieno „neužkabins“ tokia svetainės pradžia, kaip „www.free….“. Ji iškart skelbia apie nedideles pastangas ir greitų rezultatų troškimą. Todėl nekelia jokio pasitikėjimo. O juk svarbiausias pasiekimas, kuriant internetinę svetainę, turėtų būti abipusis – mūsų ir svetainės lankytojų – pasitikėjimas ir tvirtų ryšių kūrimas.

Jei norime būti atrasti ir mėgstami, turime investuoti neišvengiamai. Tačiau ta investicija nėra didelė, o atsiperka su kaupu. Neverta gailėti nei pinigų, nei laiko tikslams, kurių siekiame. Netrukus visa tai atsisuks mums naudinga linkme, o veikla, kuria užsiimame, sulauks dėmesio.