7-pivalumai

7 internetinės svetainės privalumai

Šiame skaitmeninių technologijų amžiuje vis dar pasitaiko žmonių, svarstančių: „Ar man tikrai reikia internetinės svetainės?“. Kaskart išgirdęs šį klausimą net galvą atlošiu: „Tai aišku! Be jokios abejonės!“. Ir taip atsakau ne tam, kad prisiviliočiau klientą, bet todėl, kad tai gryniausia tiesa.

Daugumai mūsų internetinės svetainės nauda yra akivaizdi. Dažniausiai tai tampa pagrindu sėkmingam verslui. Šiame straipsnyje išskirsiu internetinių svetainių privalumų TOP 7, taip aiškiausiai atsakydamas į Jūsų klausimą: „Ar man tikrai reikia svetainės?“.

 • Jūsų verslas veikia kiaurą parą.
  Jūsų klientai gali naudotis informacija apie Jūsų produktą bet kada, net kai Jūs miegate. Vadinasi, Jūsų verslas prieinamas visiems ir visada.
 • Skaitmeninė rinkodara yra pigi ir pasiekia didelę auditoriją.
  Tai bene pats efektyviausias būdas prekiauti ir pritraukti naujų klientų. Internetinė svetainė – tai Jūsų prekių katalogas visų pasaulio žmonių kompiuteriuose.
 • Tapatybė ir buvimas internete.
  Dauguma žmonių paslaugų ar prekių ieško internete. Anksčiau norėdami kažką greitai rasti, turėdavote vartyti geltonus storų knygų puslapius ir maigyti telefono mygtukus. Dabar ieškodami informacijos Jūs naudojatės Google. Tad Jūsų egzistavimas internetinėje erdvėje – būtinas sėkmingam verslui.
 • Verslo plėtra už geografinių ribų.
  Internetas tarptautinių sienų neturi. Jūsų puslapis keliais paspaudimas pasiekiamas tiek lietuviams, tiek korėjiečiams. Tai puiki galimybė pasiekti klientą bet kuriame pasaulio kampelyje.
 • Išsiskyrimas iš kitų.
  Turėdami efektyvią internetinę svetainę, turite ir galimybę aplenkti konkurentus. Esate matomi ir ryškūs, vadinasi – pranašesni. Jus klientai ras greičiau, ir bendradarbiavimas bus paprastas.
 • Informatyvumas.
  Turite puikią galimybę informuoti savo klientus apie savo siūlomas paslaugas ar prekes. Nuolatinis informacijos atnaujinimas svetainėje – nenutrūkstantis ryšys su klientu.
 • Internetinė svetainė – teisingas požiūris.
  Kiekvienas klientas tikisi, jog Jūs turite savo internetinę svetainę. Anksčiau būtų pakakę ir Jūsų elektroninio pašto adreso. Tačiau dėl interneto populiarumo ir lengvo priėjimo prie reikiamos informacijos, vis daugiau ir daugiau klientų domisi Jūsų svetainės adresu.