Internetinių puslapių kūrimas

Norėdami plėsti ir auginti savo verslą, privalote būti matomi ir lengvai randami. Gyvendami skaitmeninių technologijų amžiuje, Klientai tikisi Jus rasti internete, todėl internetinio puslapio kūrimas yra pirmas dalykas, kurį turite įgyvendinti, siekdami sėkmingo verslo. Mes Jums siūlome turėti galingiausią marketingo įrankį – unikalią, profesionaliai suprogramuotą, akį traukiančią internetinę svetainę.

Unikalus dizainas

Unikalus puslapio dizainas

Čia susijungia didelė meilė menui ir puikios programavimo žinios. Maksimaliai įsiklausę į savo Klientų pageidavimus, sukuriame išskirtinę idėją ir operatyviai ją įgyvendiname.

Responsive dizainas

Responsive dizainas

Visos mūsų kuriamos svetainės pritaikomos mobiliesiems įrenginiams, planšetėms, todėl Jūsų svetainė atrodo puikiai bet kokios rezoliucijos ekranuose.

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas

Siūlome gausų modulių ir įskiepių, tobulinančių svetainės funkcionalumą, pasirinkimą: daugiakalbystė, live chat, forumas, paieška, galerija ir t.t. Modulių ir įskiepių pasirinkimas derinamas individualiai su Klientais.

Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema

Itin svarbu – patogus svetainės valdymas, paprasta svetainės priežiūra. Įdiegiame ir darbui paruošiame modernią turinio valdymo sistemą, apmokome ja naudotis.

Darbo eiga

  1. Įsigilinę į Klientų pageidavimus ir vizijas, sudarome darbų planą, nurodome terminus ir kainas.
  2. Išanalizuojame atskirą Klientų verslo sritį, didelį dėmesį kreipdami į tos verslo srities konkurentus, esančius internetinėje erdvėje.
  3. Abiem pusėms sutarus, darbus pradedame nuo dizaino kūrimo.
  4. Patvirtinus dizainą, diegiami pasirinkti moduliai, rašomi nauji tekstai, atliekamas vidinis puslapio optimizavimas paieškos sistemoms.
  5. Suteikiame techninę pagalbą, kylant bet kokiems su svetaine susijusiems neaiškumams.

Dažnai užduodami klausimai

Paprastą internetinį puslapį sukuriame per 7 – 8 darbo dienas. Sudėtingesnių svetainių kūrimas gali užtrukti ir kelias savaites ar mėnesius. Svetainės kūrimo procese labai svarbus yra turinys. Jeigu turėsite pasiruošę tekstus, nuotraukas bei kitą turinį, puslapio kūrimas vyks sklandžiau.
Taip. Turėsite priėjimą prie visų svetainės failų ir prireikus galėsite bet kada ir bet kur internetinio puslapio failus persikelti.
Internetinio puslapio kainos nuo nurodytų kainoraštyje gali skirtis tada, kai prireikia papildomo funkcionalumo. Tuomet kaina įvertinama individualiai. Informacinių sistemų kūrimas jums reikalingas, jeigu svetainėje yra sudėtingo funkcionalumo ar integracijų su kitomis sistemomis.
Svetainei reikalingi 3 pagrindiniai dalykai: tekstinė informacija, vaizdinė informacija (nuotraukos, video) bei dizainas. Jeigu neturite dizaino vizijos, mes pasiūlysime Jums savo variantą pagal Jūsų veiklos sritį.
Taip. Jeigu mokate naudotis Wordu, svetainės korekcijos bus vienas juokas. Naudojame populiariausią pasaulyje turinio valdymo sistemą WordPress. Iškilus problemoms, teikiame konsultacijas. Atiduodami svetainę naudojimui, apmokome dirbti su turinio valdymo sistema.
Vidinis SEO optimizavimas – tai svetainės sutvarkymas pagal Google rekomendacijas. Pradedant tekstais svetainėje, baigiant svetainės struktūra. Prieš pradedant išorinio SEO optimizavimo darbus, visada rekomenduojama susitvarkyti vidinį puslapio SEO. SEO optimizavimas – ilgas ir kantrybės reikalaujantis procesas. SEO optimizavimas paprastai trunka 2-6 mėnesius.
Gavę internetinę užklausą ar sulaukę Klientų skambučio, išklausome pageidavimų, aiškinamės, kokie Klientų siekiai. Turėdami pirminę viziją, kuriame internetinio puslapio dizainą, kurį už kelių darbo dienų Klientas turės patvirtinti arba atmesti. Dizaino kūrimo metu atliekama ir konkurentų turinio analizė, kuriami originalūs tekstai. Visas turinys optimizuojamas paieškos sistemoms. Turinio kūrimas ir vidinė SEO optimizacija trunka apie 7 darbo dienas. Patvirtinus dizainą ir turinį, atliekami programavimo, kodavimo darbai. Turinys sukeliamas į internetinį puslapį. Visiškai naujos profesionalios internetinės svetainės kūrimas įprastai trunka apie 20 – 30 darbo dienų. Tokį skirtumą dažniausiai lemia komunikacijos su Klientais sparta. Kuo operatyviau teikiama informacija, komentarai, kuo labiau Klientas suinteresuotas turėti veikiančią svetainę, tuo greičiau vyksta darbai.

Kodėl jums reikia internetinio puslapio?

lukesciai

Pateisinkite klientų lūkesčius

Daugelis šiuolaikinių žmonių sėkmingai naudojasi internetu. Tai pati populiariausia ir galingiausia paieškos priemonė, padedanti žmonėms atrasti tai, kas reikalinga. Nekyla abejonių, kad beveik visi Jūsų Klientai taip pat naudojasi internetu, kaip pagrindiniu paieškos įrankiu, tad tikisi Jus rasti internete. Todėl norėdami plėtoti ir auginti savo verslą, turite susikurti ir internetinį puslapį.

informuokite

Informuokite

Svarbus internetinio puslapio privalumas yra galimybė informuoti savo Klientų ratą. Jei rengiamas svarbus įvykis, įsigytos naujos prekės, turite svarbų pranešimą ar organizuojate akcijas – Klientai visada bus informuoti. Be to Jūsų internetinis puslapis veikia kiaurą parą septynias dienas per savaitę, tad Klientai bet kurią akimirką gali rasti visą reikalingą informaciją vienoje vietoje.

sutaupykite

Sutaupykite

Jei galvojate, kad puslapių kūrimas pernelyg brangiai atsieina – klystate. Paskaičiuokite, kiek per mėnesį išleidžiate savo įmonės reklamai. Laikraščiuose spausdinami skelbimai, reklama, talpinama įvairiuose internetiniuose puslapiuose, lankstinukai ir kiti smulkūs reklaminiai būdai Jums atsieina kur kas daugiau, nei internetinės svetanės kūrimas, o nauda – abejotina. Internetinių puslapių kūrimas – ekonomiškas būdas Jums tapti pastebėtiems ir surastiems Klientų.

BŪK PASTEBĖTAS INTERNETE

užsakyk svetainę